Pirates Plenty

Pirates Plenty

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Pirates Plenty zadarmo

Piráti boli odjakživa spájaní s bohatstvom v podobe šperkov, zlatých mincí, či truhlíc plných pokladov. Pirátska téma evokujúca bohatstvo nesmie chýbať ani na online hracích automatoch. Skúseným hráčom niekoľko takýchto kúskov ako Piggy Pirates či Ice Pirates už určite prešlo cez ruku. Niekto si zakladá na grafike, funkcionalite alebo bonusovej štruktúre. Pokiaľ ste doteraz nenatrafili na žiaden pirátsky slot, ktorý by vás ohúril, vstúpte do Sveta Hier Niké a vyskúšajte si automat s názvom Pirates‘ Plenty – the Sunken Treasure. Nás doslova uchvátil.

Odomknite 6. valec a zažijete explóziu výhier

Pirates Plenty je výtvorom spoločnosti Red Tiger, ktorá má v ponuke mnoho atraktívnych automatov. Vyznačujú sa dokonalou grafikou, ideálnym výberom hudby, predovšetkým však bonusmi. Výherný automat Pirates Plenty sa skladá z 5 valcov, no po splnení jednej podmienky sa rozšíri o jeden valec a práve vtedy začína mať slot poriadne grády. Ale nepredbiehajme. Pirátske symboly sa ďalej točia na 3 riadkoch s 20 fixnými výhernými líniami.

Trojité divoké symboly a freespiny

Ešte predtým, ako si ozrejmíme princíp bonusov, musíme uviesť, že počas točenia valcami postupne zbierate symboly mapiek (políčko s pokladom). Keď ich vyzbierate dostatočný počet, odblokuje sa spomínaný šiesty valec na automate. Od tohto momentu sa na valcoch objavujú aj trojité divoké symboly s násobiteľmi výhier x2, x3 a x5. Tieto symboly nie sú jediné, ktoré v pozícii žolíka nahrádzajú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Kedykoľvek počas hrania sa na valcoch môže objaviť malá opička. Tá vyzbiera všetky symboly s nízkou hodnotou a nahradí ich symbolmi s vyššími hodnotami. Stretli ste sa už niekedy s podobnou štruktúrou spojenou s Wild symbolmi? My veru nie.

Vaše výhry môžu utešene rásť aj vďaka symbolu Scatter. Ak ho vytočíte minimálne trikrát kdekoľvek na valcoch, presuniete sa do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. A tu začína veľké dobrodružstvo. Počas tejto hry sa na valcoch objavuje duch starého piráta so zlatým kľúčom a nad valcami sú zobrazené 3 truhlice s pokladmi. Buď ide o ďalšie freespiny, alebo premenu obyčajného symbolu na divoký. Pokiaľ by sa vám podarilo otvoriť všetky tieto truhlice, svoje konto enormne zveľadíte, pretože na valcoch sa budú točiť divoké symboly a symboly s najvyššími hodnotami. Úžasné!

Pirates’ Plenty to je zábava a atraktívne výhry v jednom

Skvelý online automat s výnimočnými bonusovými vlastnosťami. Tak by sme pár slovami charakterizovali slot Pirates Plenty. Buďte trpezliví a počkajte si na moment, kedy odblokujete šiesty valec. Až vtedy sa začína vzrušujúca plavba za vysokými výhrami. Vyskúšajte, stojí to za to.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty