Treasure Mine

Treasure Mine

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Treasure Mine zadarmo

Všade samé zlato!

Red Tiger. Hovorí vám niečo tento názov? Ak ste už vyskúšali hry vo Svete Hier na Niké, isto už viete že ide o spoločnosť, ktorá dodáva kasínové hry aj pre toto naše slovenské online kasíno. Isto budete s nami súhlasiť, že ich sloty majú niečo do seba. Sú úplné iné, aké ste možno doteraz poznali. A ak ste sa s automatmi tejto spoločnosti doteraz nestretli, mali by ste to urýchlene napraviť. Veď hneď po registrácií v Niké si môžete vyskúšať 50 otočení úplne zadarmo – tak prečo nie práve na automate Treasure Mine?

Ide o výherný automat s 5 valcami, 4 riadkami a 40 fixnými výhernými líniami. Hlavou postavou je sympatický a usilovný baník, ktorý sa bude snažiť pre vás vykopať z bane čo najviac zlata v podobe pekných výhier. Hra sa vyznačuje dokonalou grafikou, 3D animáciami, skvelou hudbou a zvukovými efektmi. Nad všetkým však vytŕča parádna bonusová výbava, ktorá je tak trošku atypická.

3 verzie Wild symbolu

V prvom rade spomenieme Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. To poznáte určite všetci. Avšak divoký symbol má na automate Treasure Mine tri verzie - Redbeard (baník), Treasure Strike (diamant) a Dragon (drak). Správna konštelácia resp. kombinácia aspoň dvoch z nich môže mať za následok zisk luxusných výhier:

  • Redbeard + Treasure Strike = baník skočí na diamant a bude do neho trieskať krompáčom, aby z neho vyťažil čo najvyššiu výhru.
  • Treasure Strike + Dragon = drak vydýchne oheň na diamant a ten sa následne rozšíri na susediace políčka.
  • Dragon + Redbeard = drak popáli baníka, ktorý začne utekať krížom-krážom po valcoch, po čom za sebou nechá cestu vytvorenú z divokých symbolov.

Bonusová minihra s parádnymi výhrami

Ďalším dôležitým symbolom je Scatter v podobe vozíka so zlatom. Ak ho vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne 3-krát, pripravte sa na vzrušujúcu jazdu bonusovej minihry Treasure Run. V nej baník nasadne na vozík a spustí sa koľajnicami v útrobách bane. Vašou úlohou je určiť, ktorým z troch smerov sa má vybrať. Jedna trasa je plná zlata a drahokamov, druhá ich ma pomenej, no a na tretej môžete naraziť na barikádu, po čom sa celé dobrodružstvo skončí. V tejto bonusovej minihre môžete získať skutočne veľké odmeny.

Progresívny Jackpot

Na tomto automate podobne ako napríklad na slotoch Flaming Fox či Tiki Fruits hráte zároveň aj o zdieľané progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3x.

Čím viac hráčov tieto automaty hrá, tým rýchlejšie Jackpoty stúpajú, pretože z každej stávky sa do nich odvádza určité percento. Ich maximálne výška je neobmedzená. Aktuálny stav Jackpotov vidíte naľavo od valcov. Pri dennom jackpote je taktiež zobrazené odpočítavanie, čo znamená, že tento Jakcpot do uvedeného času niekto určite vyhrá. Čím bližší je jeho koniec, tým vyššia je aj šanca ho „rozbiť“. Keď dôjde k zisku Jackpotu iného hráča, objaví sa pri ňom oznámenie. Tento proces sa neustále opakuje.

Zábava a štedré výhry

Pri slote Treasure Mine sme sa veľmi dobre zabavili. Ocenili sme aj funkcie automatickej hry a turbo režimu, kvôli čomu malo hranie potrebný náboj. Jeho autorom môžeme iba pogratulovať k vydarenému dielu. Skúste si ho aj vy na nike.sk a neobanujete!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty