Wild Circus 256

Wild Circus 256

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Circus 256?

Ide o 4 valcový hrací automat so 4 riadkami a až 256 možnosťami na zisk výhernej kombinácie.

Aká je téma hry Wild Circus 256?

Hoci to názov celkom neprezrádza, ide o čisto ovocný automat v cirkusovom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Wild Circus 256 obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a špeciálne koleso, ktoré premieňa obyčajné symboly na Wildy.

Je možné v hre Wild Circus 256získať freespiny?

Nie, na tomto automate si bonusovú hru s voľnými pretočeniami nezahráte.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Wild Circus 256 môžete nájsť v mnohých kasínach Synot Progressive Bonus, čo je 4-úrovňový progresívny jackpot.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Circus 256?

Náš tip: Scatter symbolom je Mystery hviezda, ktoré vypláca okamžité výhry. Najviac 100-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Circus 256 zadarmo

Vitajte v cirkuse

Nestáva sa nám často, ak vôbec, že by nás nejaký automat od Synot Games prekvapil tak, ako je to v prípade Wild Circus 256. Ostrieľaní hráči už veľmi dobre vedia, čo môžu resp. nemôžu očakávať od online slotov tejto českej spoločnosti. V drvivej väčšine ide o graficky výborne spracované online výherné automaty s klasickými bonusmi. Wild Circus 256 si nás však niečím získal. Vývojári do neho zakomponovali niečo, čo nás príjemne prekvapilo. Veľmi radi vám prezradíme o čo ide, no najprv si prejdime základné fakty.

256 výherných línií, to je veľká šanca na výhry

Už na prvý pohľad je online hrací automat Wild Circus 256 zaujímavý svojou skladbou. Tvoria ho netradične 4 valce, 4 riadky a hráčom ponúka až 256 možností na získanie výhernej kombinácie. Aby ste ju získali, rovnaké symboly musia medzi sebou susediť nehľadiac na ich pozície v stĺpci. Tematicky je ladený do prostredia nablýskanej cirkusovej šou a nekončiacej zábavy. No aby vás to celkom nepomýlilo, ide o čisto ovocný automat, takže sa stretnete s notoricky známymi symbolmi ovocia. Najvyššie hodnoty majú dva neovocné symboly zvončekov a sedmičiek, výrazne nižšie melóny, slivky, jablká, citróny a čerešne.

Wild okienko vytvárajúce divoké symboly

Napravo do valcov online slotu Wild Circus 256 leží doplnkové okienko označené ako „Wild“. A to je práve to, čím si nás táto hra získala. V okienku sa súbežne s valcami roztočia všetky symboly, pričom sa náhodne vyberie jeden, ktorý sa premení na Wild symbol. Ak sa premenený symbol nachádza kdekoľvek na valcoch automatu, zmení sa na divoký. Takýmto spôsobom môžete v rámci jediného spinu získať hneď niekoľko Wild symbolov a samozrejme i niekoľko výherných kombinácii. Ďalej je tu Scatter symbol vyobrazený ako Mystery hviezda. Čo je tak trochu na škodu, podobne ako hry Burning Hot či Shining Crown neaktivuje žiadne freespiny. Získať môžete „iba“ náhodnú okamžitú výhru. Za 3x Scatter symbol je to 5- až 50-násobok stávky, za 4x Scatter symbol už 10- až 100-násobok stávky. Pokiaľ by sa vám zdali vaše nadobudnuté výhry nízke, môžete ich aspoň pomocou funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobiť.

Wild Circus 256 v kasíne aj s progresívnymi bonusom

Online výherný automat Wild Circus 256 nájdete aj v kasíne eTipos.sk, kde je navyše súčasťou progresívnych Jackpotov. Ide o štyri úrovne SYNOT Progressive Bonus, ktoré sú medzi hráčmi obzvlášť obľúbené. Nečudo, veď získať niektorý z nich je veľkým lákadlom. Láka aj vás? Skúste, možno čaká práve na vás.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty